Stopkapcsoló Kasei EX17 20A-06601-00
Várható szállítás
1-2 munkanap
Elérhető
Személyesen is átvehető
Mennyiségi kedvezmény:
2+  db
-2 %
5+  db
-3 %
10+  db
-5 %
Részletek
Kábel Hossz:85 mm
Hossz:35 mm
Szélesség:21,5 mm
Típusok: Kasei: EX17, EX21,
Adatok
Gyártó
KASEI
Gyártói Cikkszám
20A-06601-00
Szállítási súly
0,0000 kg
Cikkszám
S006_20A-06601-00